DX.CZ

ČESKOSLOVENSKÝ DX KLUB

Dálkový příjem rozhlasu, televize a služeb

Translate

E-Shop

KošíkKošík je prázdný

Členská databáze

Členská databáze (stav k: 2020-08-12)

nalezeno: 442 odpovídajících záznamů.
příjmení, jménoměsto
- A Radio AMAROPRAHA 2
Alex AntonínJABLONEC nad Nisou
Andrš JindřichHRADEC KRÁLOVÉ
Antoš RadekKOLÍN 5
Bača PetrDOBŠICE
Bádal FrantišekTURNOV
Bambas JosefBOR 1
Bartoš StanislavBRNO
Bartošík LubomírMIROSLAV
Bedlán OtaČESKÉ BUDĚJOVICE
Bejšovec JakubHřensko
Bělohlávek ZdeněkVYSOKÉ MÝTO
Bělohlávek KarelPODLUHY
Beneš StanislavPLZEŇ
Beniak ĽudovítChynorany
Benko MiroslavPLZEŇ 23
Beňo LadislavBanská Štiavnica
Beránek FrantišekHUMPOLEC
Bezděk VítBŘECLAV
Bielik BorisBratislava
Bláha FrantišekRADONICE
Blažíček PeterMalacky
Bobalík LubomírBŘECLAV 4
Bobek MartinDOBRONÍN
Bobek MUDr. MilanTURNOV
Boháč JaroslavÚSTÍ nad Labem
Brynych MartinČESKÝ BROD
Buján MiroslavHorná Seč
Bukovy LubomirZilina
Burakowski AdamOstrava - Stará Bělá
Burda MartinKARLOVY VARY
Bureš PetrHOSTIVICE
Burian TomášOLOMOUC - Povel
Camber JaroslavLisková
Capoušek KarelHORNÍ LÁNOV
CSDXC AdminCSDXC
Cubinek DavidPRAHA 9
Cunderla PavelZLÍN
Čanda VojtěchPRAHA 11 - Újezd
Čech RomanUHERSKÉ HRADIŠTĚ
Čejka FrantišekCHOCEŇ
Čermák JaromírKLOBOUKY
Čermák ZdeněkHRADEC KRÁLOVÉ 9
Čermák DanielHOSTIVICE
Černík MilanRATIBOŘ
Černý JaroslavNÁCHOD
Čupka MatúšBanská Bystrica
Daněk IvanPRAHA 10
Divácký JaromírBRNO
Dohnal AntonínHLUK
Dolejš JanSENOHRABY
Dolejš PetrPRAHA
Dosoudil VáclavKvasice
Dosoudil VáclavKVASICE
Dosoudil VáclavKvasice
Dostál MilanNitra
Dostálek JiříPRAHA 9
Dresler RadekVELEHRAD
Dresto MartinDubnica n.Váhom
Duda PavelLIBEREC
Dufek JosefOSTRAVA-Zábřeh
Durdis JanBENEŠOV
Ďuriš KarolIvanka pri Dunaji
Ďuriš KarolIvánka pri Dunaji
Ďuriš PeterMojmírovce
Dušek JosefPRAHA 9
Dzurňák PeterKežmarok
Eliáš ZděnekJABLONEC nad Nisou
Eret JaroslavHABARTOV
Fabo PeterTrenčín
Fajčík JozefDivín
Fiala TomášROSICE
Finta RomanNitra
Fišer VladimírČÁSLAV
Flégl PavelLukavice
Franc MartinHOSTINNÉ
Franěk VladimírRtyně v Podkrkonoší
Frýdek KarelLUŽICE
Fuksík JosefOLOMOUC
Gergely GustávKošice
Goby PavelBENEŠOV u Prahy
Gregor MilanPŘÍBOR
Grobař KvětoslavVÍTOV
Hable FrantišekČESKÝ KRUMLOV
Hahn RudolfOPAVA
Hájek JanPLAŇANY
Hájek RadomírValašská Polanka
Hambálek Aleš Děčín
Handl MartinBělkovice-Laštany
Hartl JosefSVĚTLÁ
Haša ml. MiroslavZLECHOV
Havelka DušanKONĚŠÍN
Havlíček RadovanDUBŇANY
Havránek JánHodruša Hámre
Hejduk KarelPRAHA 9
Hejkrlík PetrHLINSKO
Hejl JiříČESKÉ BUDĚJOVICE
Helebrant JanPSÁRY u Prahy
Helešicová JiřinaBRNO
Herczeg ImrichKošice
Heřman EmilČERNOŠICE
Hlaváč JiříMALÍKOVICE
Hodík JaroslavHNĚVOŠICE
Hofman JiříVELKÝ OŘECHOV
Holešovský ZdenekHRADEC KRÁLOVÉ 11
Hollý PeterŠaľa
Holubová NikolaBRNO
Holý MilošLITOMĚŘICE
Holý sr. MilošROKYCANY
Honzík KarelPLZEŇ 23
Hora PetrKLADNO 1
Horáček VladimírSTARÝ PLZENEC
Horák MartinJIRNY
Hošek RomanCHOMUTOV
Houdek VítROSICE u Chrasti
Hradil JosefCHEB
Hrachala MariánDunajská Lužná
Hrdlička LubomírPRAHA 4
Hromádka TomášPRAHA
Hrubec VáclavKVASICE
Hruška JiříPOHOŘELICE
Hřích VáclavBratislava
Hubík IvoPŘEROV
Hůrka VáclavSOKOLNICE
Hynek LadislavVAMBERK
Chaloupka DavidVYŠKOV
Chládek MiroslavJIČÍN
Chovanec AlexanderBratislava
Chrenka LudovítONDŘEJOV
Chromek PavelTÝNIŠTĚ nad Orlicí
Illner PetrTRUTNOV - Poříčí
Infeld MartinCHRUDIM
Ištok MartinBratislava
Jahoda MiroslavBrno
Janásek PetrLIBÁŇ
Jančiak DanielŽilina
Jančo MichalDražkovce
Janda FrantišekONDŘEJOV
Janda JosefKrucemburk
Janko JindřichPraha 10 - Michle
Janků ZdeněkŠUMPERK
Jánošík MichalBratislava
Janovec ZdeněkPRAHA 6
Janský VladimírPRAHA 411
Jedelský DavidHORNÍ NĚMČÍ
Jelínek JaroslavMORAVANY
Jelínek PetrCHRUDIM
Jendrichovský AdriánNová Ľubovňa
Jindra PřemyslHOSTIVICE
Jung StefanŠtúrovo
Jurečka MiroslavRužomberok
Kabíček AlešCHOTĚBOŘ
Kábrt ZdeněkTRUTNOV
Kadlec HvězdoslavCHEB
Kalousek PetrTRAPLICE
Kalousek Vítězslav OLOMOUC
Kán StanislavBanská Bystrica
Kaplan JiříKOSTELEC nad Orlicí
Karlík VlastimilKRUPKA
Kašpárek PetrTICHÁ
Kaválek JanPRAHA 3
Kelbl PavelLipník nad Bečvou
Kimlička MiroslavStará Turá
Klar ZdeněkPŘÍBRAM
Klička ŠtěpánDobrovice
Kliment PetrČerčany
Klofec VojtěchÚstí nad Labem
Klouček MarcelLOUNY
Klusák AlešZASTÁVKA u BRNA
knihovna Český rozhlas -PRAHA 2
Knot JanPRAHA 6 - Břevnov
Knotek KarelÚSTÍ nad Labem
Kocourek AntonínVYŠKOV
Kočí JiříMLADÁ BOLESLAV
Kočiščák JozefŠarišské Michaľany
Kohút LevMoravský Beroun
Koláček KarelPROSTĚJOV
Kolaja DanielPRAHA 618
Kolář JanNYMBURK
Kolavík FrantišekBRNO - Bohunice
Kolbaba JanJABLONNÉ v Podještědí
Kollár PeterKošice
Kolman PetrHRADEC KRÁLOVÉ
Koloc PetrJIČÍN
Kopal FrantišekOHNIŠOV
Kopt MiroslavPRAHA 5
Korecký TomášVYŠKOV
Kořínek VáclavFlorida Hills, 1716 S. AFRICA
Kostolanský LukášSenec
Košek LuděkJABLONEC nad Nisou
Košík OndřejHoroměřice
Košťál MilanNové Mesto nad Váhom
Košťál PetrOSTRAVA - Radvanice
Koťátko JiříPRAHA 3 - Žižkov
Kotík CtiradJIHLAVA
Kotora JaroslavSPÁLENÉ POŘÍČÍ
Koupílek JiříPRAHA 10 - Kolovraty
Kovács JurajBuzica
Kovář AlešBOSKOVICE
Kovář JaroslavPRAHA
Kozák LadislavPRAHA 1
Kozina MartinKŘIŽANOV
Kozumplík JiříPRAHA 3
Krákora JiříPRAHA 10
Králik RóbertMýto pod Ďumbierom
Kratochvíl JosefSVĚTLÁ n.Sáz.
Kraus PavelSOKOLOV
Kraus JanVEJPRNICE
Krčmář JanNAPAJEDLA
Krejčí FrantišekVRANÉ n/Vlt.
Krejčí MartinOlomouc
Krchňák, AZPOHONY DaliborVOJKOVICE
Kříž DavidUherské Hradiště
Kubala PavelLUTÍN-TŘEBČÍN
Kubát JiříČESKÉ VELENICE
Kudělka PavelKopřivnice
Kukla MartinJABLONEC n. Nis.
Kumpošt MartinHRADEC KRÁLOVÉ
Kvasz PeterLevice
Kylsán, dr. PavelKYSELKA
Kyselov StanislavPRAHA 7
Ladman PetrPRAHA 6
Lajda JaroslavŽilina
Langer VojtechPrievidza
Latislav JiříSULEJOVICE
Lauko MartinTrenčianske Stankovce
Lazar StanislavDunajská Streda
Lečbych StanislavUHERSKÝ BROD
Ležovič TiborAbrahám
Lochman JiříHRADEC KRÁLOVÉ
Lovecký KamilZLÍN
Ludrovský VladimírKošice
Lukeš JanOSTRAVA
Macko MarekSpišská Nová Ves
Mahr DavidPARDUBICE
Malenka PeterTrnava
Marek MartinPRAHA 4
Martauz JánSvrčinovec
Martinek IvoVSETÍN
Matl JosefČESKÉ BUDĚJOVICE
Matušák PavelMEDLOVICE
Mazač MiroslavÚSTÍ n. L. - Neštěmice
Mejstřík VladimírMLADÁ BOLESLAV
Melín JakubPRAHA - Křeslice
Mergl JanLIBEREC
Míka VáclavPLZEŇ 12
Miklík PetrBRNO
Mikuláštík KarelLITVÍNOV 1
Mikulec RadimSKOTŇA
Mikulka VladimírNapajedla
Misior FrantišekKOSTELEC n/Orl.
Miškovič JozefBudmerice
Močoch Pavel BRAVANTICE
Mondok Pavol Veselé
Moravec JosefŽelezný Brod
Moser ZdeněkKROMĚŘÍŽ
Motal PavelBRNO
Mrázek JaroslavPRAHA
Müller PetrPRAHA 4
Musil MartinLIBEREC
Nastoupil MiroslavBRNO - Kohoutovice
Nebor PetrBRNO
Nesměrák PetrJIHLAVA
Neumann Daniel Plzeň
Nosek JanSEMILY
Nováček JiříLázně Toušeň
Novák MiroslavPRAHA 8 - Bohnice
Novák Jakub ZAJEČICE
Ochránek KarelPRAHA 9
Olžbut RobertLIBEREC 5
Oplt MichalPraha 10
Oravec JiříBRANKOVICE
Orság JiříLUKOV
Paclt TomášKolín
Palič LubošOHRAZENICE
Pařík MilanKATUSICE
Pavlas LukášLiberec
Pavúk JozefPušovce
Pažout JiříKněžmost
Pažout JiříKněžmost
Pažout (TEST) JiříKněžmost
Pecka PavelPŘÍBRAM 5
Pecha MiroslavMOHELNICE
Pelant StanislavDOBROVICE
Penkala JanRYCHVALD
Peroutík JiříTICHÁ
Peš JindřichOSTRAVA
Pešek IvanKRAJKOVÁ
Petrovský JaroslavSečovce
Pilz PetrDLOUHÝ MOST
Píša JosefOKŘÍŠKY
Pleštil VladimírTURNOV
Podaný JindřichHlinsko
Pohan PetrČELÁKOVICE
Pochyla KarelKARLOVY VARY
Pokora LubomírOPAVA
Pokorný PavelDAČICE
Pokorný MartinPRAHA 9
Pokorný RichardŘÍČANY u Prahy
Polák JaroslavBRNO
Polák PetrPEČKY
Polák JanPRAHA 4
Polák LukášPRAHA
Polášek LiborKAROLINKA
Poliačik IvanStará Turá
Poupa PřemekZvěřínek
Poustecký MilanPRAHA 2
Prášil JanPRAHA 6
Princl JanPlzeň
Prištic VáclavKARLOVY VARY
pro RTV (RRTV) Úřad RadyPRAHA 2 Vinohrady
Procházka FrantišekMNICHOVO HRADIŠTĚ
Prokop JiříBRATŘÍKOV
Ptáček JosefPraha 3
Pytlík MilanPLZEŇ
Ráb RenéJABLONEC nad Nisou
RADIO RedakcePLZEŇ
RADIO RedakcePLZEŇ
Roll AntonínMariánské Lázně
Romančík - RTG technika PavelLIBEREC 30
Rosenberger KarelZÁBŘEH
Rubeš LadislavRAJHRAD
Růžek ZdeněkPRAHA 3
Rygr StanislavBoolarra, Australia
Rychecký VítČKYNĚ
Rychlík DanielKLIMKOVICE
Řapek RomanBLOVICE
Řezáč JiříPRAHA 4
Sannwald MarcusBratislava
Satranský JiříPRAHA 5
Severa AlešBrno
Schaller DušanHnúšťa
Schmidt JozefBratislava
Schubert JaroslavOLOMOUC
Schworm PavelTÁBOR
Siebert VladimírPRAHA 5
Silnoušek RudolfOLOMOUC
Sivý JánMLADÁ BOLESLAV
Skolozdra BrunoPúchov
Skovajsa MiroslavNitra
Skřivan PavelPLZEŇ
Slavík MichalLIBEREC
Slavík ZdeněkMOHELNICE
Slezák BohuslavVrútky
Slezák ZdeněkPRAHA 6
Slováček RobinFrancova Lhota
Smolka TomášOstrava
Sochor JaroslavVĚTRNÝ JENÍKOV
Soška MiloslavMLADÁ BOLESLAV
Soukup MilošPRAHA 4 - Kamýk
Sovadina JaromírOPAVA
Srb MiloslavJÍLOVÉ u Prahy
Srnec JiříBÍLOVICE
Staněk IvanHRADEC KRÁLOVÉ
Stein MilošPLZEŇ 23
Straka AugustínBratislava
Stránský KarelPELHŘIMOV
Strassmann MichaelD-804 69 MÜNCHEN, SRN
Strnadel MartinPRAHA 1
Suchan TomášHovorčovice
Sůsa JanSedlčany
Svoboda JaroslavHRADEC KRÁLOVÉ
Svojanovský JiříLITOMYŠL
Synek ŠtěpánPRAHA 4
Šanda OldřichBRNO
Šedivý VilémŘEVNICE
Ševčík JaroslavČEBÍN
Ševela PavelZASTÁVKA
Šilhavý JiříZASTÁVKA u BRNA
Šilinger PetrBrno
Šimko MiroslavModra
Škrášek MiroslavKUNOVICE
Šlehofer PetrPRAHA
Šmíd VladimírPARDUBICE
Šmíd DanielPRAHA 4
Šolc RadoslavKošice
Šperlín MiroslavOLOMOUC
Špinka JiříLOUNY
Štěrba JiříPRAHA 9 Klánovice
Šulík VladimírRužomberok
Švamberk JaroslavŘÍČANY u Prahy
Švec VladimírNÁSEDLOVICE
Talán RostislavOSTRAVA 30
Terray MartinBratislava
Tesař PetrSOBĚSLAV
Tieftrunk JiříOSTRAVA - Hrabůvka
Tichý ZdeněkPRAHA 4
Tomek JaroslavOSTRAVA
Trakal JaroslavŽĎÁR
Trepáň PatrikRužomberok
Trubka TomášPraha 4
Tůma VladimírŽIROVNICE
Ujček DominikSoľ
Úlehla MartinKroměříž
Úlehla MartinKROMĚŘÍŽ
Ulmann RadekŠUMVALD
Ungermann FrantišekLAHOŠŤ
Urban LeošKOLÍN 2
Václavík LiborOSTRAVA 1
Vajs JánHalič
Valášek RadekBUCHLOVICE
Vaněk FrantišekVELKÉ OPATOVICE
Vanta JánPRAHA 9 - Letňany
Vašek MilanVÍR
Vašek JanOSTRAVA - Výškovice
Vávra AntonínKDYNĚ
Végh JánRimavská Sobota
Vecheta AntonínSMRŽOV
Vejmělek LiborPraha 5
Verebeš PatrikBratislava
Veselý JanŽABČICE
Vidláš TiborKošice
Vinter JiříZLÍN
Vítek JanMLADÁ BOLESLAV
Vitík LadislavPLZEŇ 23
Vlček JanSUŠICE
Volák VladimírHradec Králové
Volf TomášDomažlice
Vondráček StanislavMODŘICE
Vopat PavelCHODOVÁ PLANÁ
Vorel JiříCHEB 2
Vošahlík LadislavPRAHA 6
Vozár JakubPŘEROV
Vozár PetrPŘEROV
Vyčesal ZbyněkŽĎÁR
Vychytil JosefLIBCHAVY
Vyskočil RudolfPRAHA 3
Vyskočil MilanVARNSDORF
Výšek MiroslavJAROMĚŘ
Weinert VáclavLITVÍNOV
Weiss JozefBratislava
Weiss PetrSVITAVY
Wustinger RichardPraha 4 - Písnice
Zábrodský PavelPRAHA 10
Zápalka MartinOLOMOUC - Lošov
Zápotocký OtaÚSTÍ nad Labem
Zemánek JosefBRATČICE
Zemaník JozefOlešná
Zezula PetrMoravský Písek
Žádník KarelDĚČÍN
Žák JindřichČESKÉ BUDĚJOVICE
Žákovský JiříZLÍN

DX Forum

Jaké nové přenosné rádio? Tecsun, Sangean...? >>>

Ještě doplnění k Sony ICF-SW1 - oprav v rámci JM kraje.Děkuji.

...
31.07.2020 11:56
Jaké nové přenosné rádio? Tecsun, Sangean...? >>> Dobrý den, prosím o radu-kdo a kde umí opravit radio SONY ICF-SW1??!! Radio jen šumí nebo hraje je ...
31.07.2020 07:24
SDR - instalace, tipy, nápady ..... >>> Kousek od Cotkytle je kóta "Lázek", kde mají mobilní operátoři základnu - buňku, mobilní internet ta ...
09.07.2020 11:13
WRTH Bargrapf A20 >>> Zdravím vás, \r\n zkoušel jste někdo přeflešovat FW (Discovery, HF+) do poslední vydané verze 3.07 ...
08.06.2020 10:46
WRTH Bargrapf A20 >>> Objednal někdo Bargraph A20 Download platbou přes PayPal? Mně se to nepodařilo ani po několika pokus ...
05.06.2020 21:55

Nejčtenější články

Vyhledávání

Fotogalerie

Titulní fotografie
Vstoupit do galerie

CSDXC na Facebooku

Kalendář Vysílače 2020

Exkluzivní kalendář Vysílače 2020 můžete objednávat v našem e-shopu.

Kalendář Vysílače 2020

Poslední komentáře

RADIO 7 / 2020 >>> Ako v každom čísle nášho časopisu, je aj v tomto poslednom mnoho čo čítať a všetko za ...
06.08.2020
RADIO 7 / 2020 >>> V tomhle čísle 7 je velké množství článků! Ale to samozřejmě neznamená, že čím větší ...
03.08.2020
Na návštěvě Tyrolska a přitom stále v pohodlí obýváku >>> Dobrý den, THomasi, s kritikou směrem k mojí osobě nemám absolutně žádný problém, opa ...
26.07.2020
Na návštěvě Tyrolska a přitom stále v pohodlí obýváku >>> Komentář s nevhodným obsahem byl skryt ...
25.07.2020
Příjem C pásma na družici SES 4 na 22°W >>> Také ve Francii se dají objednat Céčkové LNB - kupoval jsem tam titanium: https://ww ...
03.07.2020

Bazar

Světový přijímač XHDATA D-808 *TOP STAV* (PRODÁM: Přijímače) Prodám špičkový moderní DSP přijímač XHDATA D-808 v TOP stavu. Minimálně používaný, folie na displej ... Detail inzerátu
Prodam UNIDEN SDS-100 (PRODÁM: Přijímače) Prodam UNIDEN SDS-100 ve stavu noveho a puvodnim baleni ,aktivni DMR a P25 ..oproti standartnimu pri ... Detail inzerátu
Prodam prijimac ELAD FDM-S1 (PRODÁM: Přijímače) Prodam prijimac ELAD FDM-S1 v puvodnim baleni..prijimac uz neco malo pamatuje ale je stale 100% funk ... Detail inzerátu
IC-R8500 (PRODÁM: Přijímače) Prodam icr-8.500 malo pouzivany, funkcni \\r\\n antenu dx-one professional, ustrizeny napajeci kab ... Detail inzerátu
Alinco DX-R8E, bhi NEDSP1061 (PRODÁM: Přijímače) Predam komunikacny prijimac Alinco DX-R8E s nainstalovanym DSP bhi NEDSP1061. Prijimac je vo vyborno ... Detail inzerátu
Smyčková anténa AOR LA-400 (PRODÁM: Antény) Prodám novou vnitřní otočnou stíněnou aktivní smyčkovou anténu AOR LA-400 za 7200 Kč (nová stojí 14 ... Detail inzerátu

Centrální adresa klubu, sídlo klubu:

Československý DX klub

Lorencova 5424, CZ-760 01 Zlín 

E-mail: mail(at)dx.cz

Kontaktní adresa pro Slovenskou republiku

Ing. Jaroslav Lajda (předseda klubu a zástupce Slovenské republiky)
Bôrická cesta 49, SK-010 01 Žilina
E-mail: slovensko(at)dx.cz

Plné zobrazeníI Mobilní verze

(c) Československý DX klub 2015

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.O cookies Rozumím