Czechoslovak DX club
Československý DX klub - Czechoslovak DX Club
Horní 9, CZ-768 21, Kvasice, Czech Republic
Home Page of Czechoslovak DX Club mail@dx.cz
Menu
Czech English

· Hlavní strana
· O CSDXC
· Přihláška
· Co je DXing
· Klubový časopis
· Kontakty
· Klubové akce
· Klubová edice
· Diplomy
· Technika
· Předpověď šíření
· Výluky vysílačů
· Encyklopedie
· Ke stažení
· Odkazy na WWW

· Diskuzní fóra
· Emailová konference
· DX cluster
· Inzerce

· Témata
· Archív článků
· Top 10
· Statistika
Hledání

Doporučujeme
  
Výroční setkání 2013 - Penzion Rumburak
Autor: CSDXC. Zveřejněno: Středa 23.01.2013 v 21:07
Téma: Klubové akce

PŘIHLÁŠKA - KLIKNĚTE ZDE !

Vážení kolegové, příznivci dálkového příjmu!

blíží se termín letošního výročního setkání, které se bude konat 22. až 24. března/marca 2013 v Penzionu Rumburak, v klidném, nerušeném prostředí nad Vranovskou přehradou, v okrese Znojmo. Program začíná jako obvykle v pátek večer, ukončení bude po obědě v neděli. Neváhejte s účastí a přihlaste se ještě dnes, nečekejte do prodloužené uzávěrky 20. 3. 2013.

imagebam.com

Žádáme účastníky, kteří se zúčastní jen sobotního jednání, případně odpoledních výletů, aby se rovněž přihlásili.

Penzion Rumburak se nachází na jižní Moravě, v krásném prostředí nedaleko Vranovské přehrady, v okrese Znojmo, nedaleko hranic s Rakouskem. Penzion se nachází na jižní straně kopce ve výšce 470 metrů nad mořem.

Největším lákadlem samotného penzionu je 30 metrů vysoká rozhledna, která k němu patří a pro nás, jako ubytované hosty, je možný přístup zdarma. Navíc byl vstup domluven i mimo běžné návštěvní hodiny (např. navečer), pro účely poslechu v nadmořské výšce 500 metrů nad mořem! Na ochozu je i elektrická zásuvka.

imagebam.com

Ubytovací kapacita je letos bohužel omezena na počet 42 DXerů, z toho 37 řádných postelí ve dvou, tří a čtylůžkových pokojích, s možností dalších 5 přistýlek. Čím dříve se přihlásíte, tím máte větší šanci si vybrat konkrétní pokoj. Další roli hraje i možnost výhledu, a to optického i radiového, z pokoje. Polovina pokojů je orientována na jižní, tj. slunečnou stranu s výheldem do údolí a dále do Rakouska, druhá polovina přesně naopak. Kdo se tedy přihlásí dříve, má možnost si zvolit i stranu penzionu, dle svých preferencí.

Věc většinou nejdůležitější, cena. Ubytování je za 300 Kč na osobu a noc, dvě noci tedy 600 Kč. Jelikož je objednán celý penzion, preferováni budou přihlášení na obě noci, před těmi, kdo se přihlásí jen na jednu, a to bez ohledu na termín přihlášení. Ceny stravování jsou na obvyklé výši 100 Kč za snídani nebo večeři a 120 Kč za obědy. U těch je možnost výběru předem z více jídel podle ceny. Podrobnosti budou ještě zveřejněny. Celý pobyt Vás tedy vyjde na maximálně 1300 Kč, což je cena za víkend více než příznivá a nevybočuje zásadně z mezí výročních setkání za posledních několik let. Vzhledem k doslova luxusnímu prostředí samotného penzionu a krásnému okolí je to cena opravdu skvělá. Kromě společného stravování je k dispozici i restaurace, kde si může každý podle své libosti objednat či zakoupit další jídlo či pití. Účastický poplatek nebude od členů klubu letos vybírán! Nečlenové klubu zaplatí 50 Kč.

Na pokojích se nachází pouze jedna zásuvka, doporučujeme tedy vybavit se prodlužkami s více zásuvkami. V každém pokoji je k dispozici plochý televizor na stěně. Koupelnu a WC má samozřejmě každý pokoj vlastní a na špičkové úrovni. V koupelně je také zásuvka. Penzion je kromě rozhledny vybaven i velkou terasou, kde se bude dát sedět a hrát s radiem. K dispozici je bezdrátové WIFI připojení k internetu. Přednáškový sál je vybaven profesionální projekční a zvukovou technikou a velkým televizorem.

Věc pro mnohé z nás velmi důležitá, výčep bude v provozu do půlnoci, čepuje se Plzeň a Gambrinus. Tradiční vinný sklépek bude také umožněn. Všichni členové jsou na vrcholnou klubovou akci srdečně zváni. Odvezete si dobré vzpomínky, plno inspirace, brožury, dokumenty, CD a spoustu nových poznatků.Pre všetkých účastníkov Výročného stretnutia máme niekoľko prekvapení. Prvým je dlho očakávaný prehľad vysielačov – ročenka RTV 2013, ktorá okrem dlhodobo zaužívaných prehľadov vysielačov poskytuje niekoľko užitočných a praktických noviniek. Druhým je rozšírenie edície klubových CD o archív obežníkov DX Newsleter, DX Sborník a DX Revue z rokov 1975 – 1980. Okrem toho budú v ponuke klubové samolepky a ďalšie publikácie a materiály k nahliadnutiu, alebo rozobraniu.

Chýbať nebude ani tradičná burza vecí týkajúcich sa rádia, tak prineste so sebou zariadenia, alebo príslušenstvo, ktoré už doma nevyužijete a ponúknite ho kolegom. K dispozícii budú aj materiály bývalého závodu Rádiokomunikácie.

Okrem toho dostanú všetci členovia CSDXC pozornosť v podobe finančného zvýhodnenia. Týka sa to samozrejme aj nečlenov, ktorí sa počas víkendu rozhodnú obohatiť našu členskú základňu.

Príďte aj vy obohatiť víkendový program. Máte jedinečnú šancu vyjadriť svoj názor na ďalšie smerovanie klubu a prezentovať námety, ktoré obohatia klubový život. Na mieste bude prebiehať anketa ohľadom klubových médií (web, cluster, konferencia, DX archív).

Nenechajte si ujsť prezentáciu posledného trendu v príjme na pásme FM – úpravu prijímača Sony XDR F1−HD, ktorej princíp aj s praktickou ukážkou nám predvedie Petr Vozár.
Samotná prezentácia bude prebiehať na mieste s výbornými príjmovými podmienkami v nadmorskej výške takmer 500 m s možnosťou inštalácie externých smerových antén priamo na terase penziónu s ďalekým výhľadom.

Dozviete sa o stredovlnných vysielačoch v Kosove, Albánsku a Macedónsku, ale tiež o kedysi najvýkonnejšom vysielači na Slovensku vo Veľkom Záluží. S rádiom sa prenesieme na juhovýchodný cíp Anglicka.

Pokud máte nějaký dotaz nebo naopak chcete přispět k organizaci setkání (přednášky, tech. podpora, poskytnutí materiálů) neváhejte použít kontaktu .

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


 
Hodnocení článku
Hodnocení: 3.75
Hlasů: 4


Ohodnoťte tento článek:

Excelentní
Velmi dobrý
Dobrý
Průměrný
Špatný


Možnosti

 Vytisknout článek  Vytisknout článek

 Poslat známým  Poslat známým

Přidružené téma

Klubové akce

"Login" | | 0 komentáře
Úroveň
Za obsah komentáře odpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrujte se

Reprodukce zde zveřejněných informací jen s udáním jejich původu (CSDXC)
Information published on these pages may not be reproduced unless the source (CSDXC) is mentioned.

Powered by PhpNuke Powered by Apache Powered by MySQL Powered by PHP Powered by PhpBB Really Simple Syndication

Generování stránky: 0.208 Vteřin